Plantillas Joomla by Tutorials

O NAS

Spółdzielnia prowadząc działalność gospodarczą skoncentrowała ją w zakresie sprzedaży detalicznej i hurtowej w przeważającym stopniu ukierunkowała ją na handlu artykułami spożywczymi, w mniejszym zakresie przemysłowymi i na produkcji piekarskiej.

Na dzień dzisiejszy Spółdzielnia prowadzi 13 sklepów spożywczo-przemysłowych. Tam, gdzie było to możliwe wprowadzono samoobsługową formę sprzedaży. Zadbano o estetyczny wystrój pomieszczeń handlowych, pełną ekspozycję towarów, a także powiększono powierzchnię sprzedażową przez zmniejszenie przestrzeni magazynowych. Ponadto wszystkie placówki wyremontowano, zmodernizowano i zainstalowano monitoring.

W działalności handlowej nie zakłada się osiągania zysku za wszelką cenę, ale stosuje zasadę: kupić jak najtaniej i sprzedać tanio jak najwięcej. Druga zasada, jaką kieruje się Spółdzielnia w działalności detalicznej, to szacunek dla klienta. Wyraża się on w pełnym zaopatrzeniu w towary najwyższej jakości oraz utrzymywaniu ich w ciągłej sprzedaży po przystępnych i uczciwych cenach, a także grzecznej i kulturalnej obsłudze klienta.

Wszyscy w Spółdzielni zdają sobie sprawę z tego, że nikt firmy nie dofinansuje i zysk musi być wypracowany rzetelną i uczciwą pracą całej załogi. Pozwoliło to na sprzedaż w naszych sklepach wielu towarów, szczególnie pieczywa z własnej piekarni, po cenach niższych niż u innych podmiotów. Stanowimy hamulec cen dla firm konkurencyjnych na lokalnym rynku, co również nie jest bez znaczenia dla budżetów rodzinnych naszych klientów.

Od 2001 roku Spółdzielnia oceniana była przez zachodnią wywiadownię gospodarczą na zlecenie Pulsu Biznesu i co roku otrzymywała tytuł Gazeli Biznesu. Przez cztery kolejne lata od 2007 do 2010 otrzymała tytuł Super Gazeli Biznesu województwa podkarpackiego.

Czterokrotnie redakcja Forbes'a zaliczyła Spółdzielnię do grona Diamentów Forbes'a 2009, 2011, 2012 i 2013 (tytuł przyznawany dziesięciu przedsiębiorstwom w województwie, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększyły swoją wartość). Te wyróżnienia stanowią swoisty certyfikat wartości i wiarygodności Spółdzielni.